درباره ما

ساینا ابتدا در سال 91 در قالب یک فروشگاه خرید حضوری کوچک در شهر دزفول آغاز به کار کرد.
هدف از تاسیس فروشگاه عرضه شال و روسری با قیمت های مناسب بود، به همین دلیل از ابتدا تمرکز بر ارائه شال و روسری های خاص در تعداد پایین اما تنوع بالا با قیمت مناسب بود.
مراتب رشد و ترقی این فروشگاه به سرعت شروع شد و در طول سه سال، این فروشگاه بدل به برترین عرضه کننده شال و روسری در سطح استان گردید و اکنون فروشگاه فیزیکی مجموعه دارای دو شعبه مجزا به نام ساینا (خیابان شریعتی روبروی مسجد پاسداران) و شاینا (خیابان شریعتی نبش حافظ) در شهر دزفول قرار دارد.
مجموعه ساینا فروشگاه های اینترنتی خود را از حدود سال 94 متمرکز بر شبکه اجتماعی اینستاگرام در قالب دو صفحه ساینا و شاینا تشکیل داد و علی رغم فعالیت نامنظم و جدید بودن این فضا به علت محبوبیت بالای فروشگاه ساینا میان مخاطبان، در همان سال نخست این فروشگاه صد هزارتایی شدن خود را جشن گرفت.
اما با توجه به توسعه فروش اینترنتی و نیاز به ساختار های مناسب با حجم فروش آنلاین، وبسایت های مجموعه با هدف ساده سازی خرید محصولات آغاز به فعالیت کرد.

وب سایت ساینا saynascarf.com

وب سایت شاینا shaynashawl.com

از ابتدای سال 99 تمرکز مجموعه به تولید و توزیع باکیفیت ترین شال و روسری تولید داخل تغییر کرده است.

ما در مجموعه های ساینا و شاینا به صورت پیوسته با مشتریان و طرفداران خود در ارتباط هستیم و نظرات آنان را پایش میکنیم اما اگر شما به هر شکل جزو دو دسته مذکور نیستید نیز می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با هدف بهبود عملکرد مجموعه از طرق مختلف به ما برسانید.

پشتیبانی در واتساپ